Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Михайлівсько-Рубежівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04362102) був реорганізований і увійшов до складу Ірпінської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Опалювальний період

 

 

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

05 жовтня 2018 року                                                                   № 690

м. Київ

 

Про початок опалювального сезону у населених пунктах
Києво-Святошинського району Київської області
 у 2018-2019 році

 

Відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про теплопостачання”, „Про житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 „Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, беручи до уваги те, що рішення про початок та  закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями, виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами, враховуючи фактичні температурні показники повітря:

. Розпочати з 18 жовтня 2018 року опалювальний сезон у населених пунктах Києво-Святошинського району Київської області.

.  Виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування
Києво-Святошинського району Київської області рекомендувати забезпечити прийняття рішень про початок опалювального сезону 2018-2019 року у населених пунктах та забезпечити контроль за їх виконанням.

3. Підключення споживачів до систем теплопостачання здійснювати за наявності актів готовності до опалювального сезону (додаток 10 до Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року № 71) згідно з актами готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період (додаток 3 до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду) та актами готовності до опалювального періоду (додаток 4 до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду), затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом посадових обов’язків.

 

Голова адміністрації                     підпис                     М.М. Смірнова

 

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *